Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Modellen är IP68-klassad, vilket innebär att den är både vatten- och dammtålig. Såvida du inte prioriterar ett överflöd av lagringsutrymme borde 512GB räcka.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 14, 512GB Blue är 15 095 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Den här telefonen från Apple kom ut 2022 och är utrustad med en kraftfull hexa core-processor, en 12 MP-frontkamera och dubbla bakre kameror (upp till 12 Mp). Med en 6.1-tums OLED-skärm och vattentåligt skal är detta ett bra val för dig på jakt efter en stabil telefon som kan möta alla dina behov.
Apple iPhone 14 512GB är utrustad med en generös 6.1-tums OLED-skärm med fantastisk färgåtergivning och 2532x1170 upplösning. Den här telefonen körs på systemchippet Apple A15 som körs på en hexa core GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på utan lagg.
Utrustad med två kameror med 12 megapixels upplösning är denna smartphone ett bra val för dig som är i farten och vill fotografera. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Kameran låter dig även filma i upp till 240fps med 4K-upplösning.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 14 512GB 15095.00 kr. För det priset får du en telefon med generös skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som dessutom har en hexa core-processor och 512GB internminne. Denna modell är just nu en av våra populäraste mobiltelefoner med 4.5 av 5 i betyg.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 14, 512GB Blue |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 14 |
Specifikationer | |
| Färg | Blå |
| Tillverkarfärg | Blue |
| Skärmstorlek | 6.1 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2022 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.16 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 512GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Skärmupplösning | 2532x1170 |
| Pixeltäthet (PPI) | 460 |
Minne | |
| RAM | 6 GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A15 |
| Processorhastighet | 3.23 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 3279 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 172.0 g |
| Höjd | 146.7 mm |
| Bredd | 71.5 mm |
| Djup | 7.8 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .