Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med ett vatten- och dammtåligt hölje enligt IP68-standarden behöver du inte oroa dig. Såvida du inte prioriterar ett överflöd av lagringsutrymme borde 256GB räcka.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 14 Pro, 256GB Space Black är 11 130 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Apple Apple iPhone 14 Pro 256GB lanserades 2022 och den är laddad med fyra bakre kameror (upp till 48 Mp), en 12 MP-frontkamera och en kraftfull hexa core-processor. Med en 6.1-tums OLED-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Apple iPhone 14 Pro 256GB är utrustad med en generös 6.1-tums OLED-skärm och grym färgåtergivning. Den här telefonen körs på systemchippet Apple A16 som körs på en hexa core GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på i en rasande fart.
Genom att modellen uppfyller IP68-standarden så är den både vatten- och dammtålig. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Med telefonens kamera kan du även filma i 120fps samt 4K-upplösning.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 14 Pro 256GB 11130.00 kr. För det priset får du en smartphone med stor skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som dessutom har en hexa core-processor och 256GB internminne. Denna modell är just nu en av våra populäraste mobiltelefoner med 4.4 av 5 i betyg.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 14 Pro, 256GB Space Black |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 14 |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Space Black |
| Skärmstorlek | 6.1 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Stål, Glas |
| Lanseringsår | 2022 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.15 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 4 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 48.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Minne | |
| RAM | 6 GB |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stöd för hörselslinga, Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1179x2556 |
| Pixeltäthet (PPI) | 460 |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Återvunnet material |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A16 |
| Processorhastighet | 3.46 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 3200 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 206.0 g |
| Höjd | 147.5 mm |
| Bredd | 71.5 mm |
| Djup | 7.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .