Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Modellen är IP68-klassad, vilket innebär att den är både vatten- och dammtålig. Låt inget ögonblick gå förlorat med en 48 Mp-kamera och 4K videoinspelning.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 14 Pro Max, 512GB Deep Purple är 20 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Här har du telefonen Apple iPhone 14 Pro Max 512GB från Apple som lanserades 2022 och är utrustad med en kraftfull hexa core-processor, en 12 MP-frontkamera och fyra bakre kameror (upp till 48 Mp). Med en 6.7-tums OLED-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Apple iPhone 14 Pro Max 512GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Under huven hittar vi systemchippet Apple A16 som körs på en GHz hexa core-processor. Tack vare denna potenta hårdvara så kommer dina appar köras utan lagg.
Ett plus är att modellen är utrustad med stötskydd för att klara tuffare miljö. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Med telefonens kamera kan du även filma i 240fps samt 4K-upplösning.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 14 Pro Max 512GB 20990.00 kr. För det priset får du en smartphone med stor skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 512GB internminne. Denna modell är just nu en av våra populäraste mobiltelefoner med 4.5 av 5 i betyg.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 14 Pro Max, 512GB Deep Purple |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 14 |
Specifikationer | |
| Färg | Lila |
| Tillverkarfärg | Deep Purple |
| Skärmstorlek | 6.7 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Stål, Glas |
| Lanseringsår | 2022 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.15 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 4 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 48.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Minne | |
| RAM | 6 GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1290x2796 |
| Pixeltäthet (PPI) | 460 |
Lagring | |
| Internminne | 512GB |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A16 |
| Processorhastighet | 3.46 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4323 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 240.0 g |
| Höjd | 160.7 mm |
| Bredd | 77.6 mm |
| Djup | 7.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .