• Black Friday
  • Rea
  • Guider
  • Om oss
  • Rea
Hem & Hushåll
Vitvaror

Städutrustning & Rengöringsmedel

Behöver du städutrustning och rengöringsmedel? På PriceRunner hjälper vi dig att hitta rätt produkter för alla dina städbehov. Vi listar ett brett sortiment av städutrustning och rengöringsmedel från olika märken och butiker. Använd våra praktiska filter för att enkelt navigera bland alternativen. Du kan filtrera efter pris, funktioner eller användarrecensioner för att hitta det bästa alternativet för just dig. Oavsett om du letar efter en dammsugare, mopp eller rengöringsspray, kan du snabbt jämföra priser och egenskaper. Våra användarrecensioner ger dig insikt i vad andra tycker om produkterna, vilket hjälper dig att fatta rätt beslut. Vi ser till att du får mest valuta för pengarna genom att guida dig till de bästa erbjudandena. Börja här för att hitta den städutrustning och de rengöringsmedel som passar dina behov bäst!

Prova flexibla betalningar medKlarnaLär dig hur

Filtrera
  • Städutrustning & Rengöringsmedel
  • Rengöringsmedel
  • Städutrustning
  • Avfallshantering
  • Toalett- & Hushållspapper
  • Dispensrar

1000+ produkter

Visa som tabell
Städutrustning & Rengöringsmedel Kärcher Ångmunstycke för Väggbeklädnad
Kärcher Ångmunstycke för Väggbeklädnad
Ångtvätt
455 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Tork Advanced H12 2-Ply Hand Towel 6-pack
Tork Advanced H12 2-Ply Hand Towel 6-pack
6 st
1 189 kr
9 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Kärcher Universal Cleaner 1L
Kärcher Universal Cleaner 1L
Flytande
74 kr
74,00 kr/L
9 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel ABNET Proflash 5L
Trendande
ABNET Proflash 5L
Flytande
395 kr
79,00 kr/L
9 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Deb TouchFree Ultra Dispensers
Deb TouchFree Ultra Dispensers
Tvåldispenser
750 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Brabantia Perfect Fit Code D 20L
-18%
Brabantia Perfect Fit Code D 20L
Soppåse & Sopsäck, 20 st
37 kr
45 kr
9 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Ocean Double-Backed Refill Perfumed
Ocean Double-Backed Refill Perfumed
Pulver
350 kr
6 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Ocean Liquid Wash Perfumed 1L
Ocean Liquid Wash Perfumed 1L
Handvänlig, Flytande
74 kr
74,00 kr/L
4 butiker
Sonett Scouring Fluid 500ml
Sonett Scouring Fluid 500ml
Flytande
49 kr
98,00 kr/L
5 butiker
Sodasan Rinse Peach 800ml
Sodasan Rinse Peach 800ml
Flytande
47 kr
59,00 kr/L
5 butiker
ABNET Foam Syringe 1L
ABNET Foam Syringe 1L
Flytande
266 kr
266,00 kr/L
9 butiker
Geberit AquaClean Descaling 100ml
Geberit AquaClean Descaling 100ml
Flytande
107 kr
1 070,00 kr/L
8 butiker
Biobag Compost (187015) 25-pack
Biobag Compost (187015) 25-pack
26 kr
5 butiker
Biobag Compost (187020) 25-pack
Biobag Compost (187020) 25-pack
28 kr
8 butiker
Kärcher Stone Floor Cleaning RM 537 500ml
Kärcher Stone Floor Cleaning RM 537 500ml
Flytande
89 kr
178,00 kr/L
9+ butiker
Vikan Windscreen Scraper 710mm
Vikan Windscreen Scraper 710mm
149 kr
6 butiker
Kärcher Glass Cleaner RM 503 500ml
Kärcher Glass Cleaner RM 503 500ml
Flytande
126 kr
252,00 kr/L
9 butiker
Zone Denmark Stand Dish Brush
Zone Denmark Stand Dish Brush
96 kr
9+ butiker
Diversey Suma Revoflow Pristine Pur-Eco A18 4L
Diversey Suma Revoflow Pristine Pur-Eco A18 4L
3 st Flytande
999 kr
8 butiker
Diversey Taski Jonmaster Ultra Plus T-Handle
Diversey Taski Jonmaster Ultra Plus T-Handle
Mopp- & Kvastskaft
269 kr
9+ butiker
Diversey Taski JM Ultra Plus Mop Frame
Diversey Taski JM Ultra Plus Mop Frame
Tillbehör städutrustning
289 kr
9+ butiker
Diversey Taski JM Pro HD Damp Mop
Diversey Taski JM Pro HD Damp Mop
Flatmopp
164 kr
8 butiker
Diversey Suma with Rinse Plus 5L
Diversey Suma with Rinse Plus 5L
2 st Flytande
988 kr
9 butiker
Diversey Suma Rinse Aid A5 5L
Diversey Suma Rinse Aid A5 5L
2 st Flytande
788 kr
9 butiker
Kleenex Toilet Paper 2-Ply 7200-pack
Kleenex Toilet Paper 2-Ply 7200-pack
7200 st
1 217 kr
8 butiker
Scott Perforated Toilet Paper 36-pack
Scott Perforated Toilet Paper 36-pack
36 st
579 kr
9 butiker
Tork Xpressnap Snack Table Paper Dispenser (274003)
Tork Xpressnap Snack Table Paper Dispenser (274003)
Pappersdispenser
282 kr
9+ butiker
Tork Xpressnap Table Paper Dispenser
Tork Xpressnap Table Paper Dispenser
Pappersdispenser
710 kr
9+ butiker
Tork Coreless Mid-size Twin Toilet Paper Dispenser
Tork Coreless Mid-size Twin Toilet Paper Dispenser
Pappersdispenser
455 kr
9+ butiker
Tork Reflex Portable Toilet Paper Dispenser
Tork Reflex Portable Toilet Paper Dispenser
Pappersdispenser
518 kr
9+ butiker
Tork Premium Soft Conventional 6-pack
Tork Premium Soft Conventional 6-pack
6 st
82 kr
9 butiker
Katrin Basic Hand Towel Roll M Coreless Low Pallet 6-pack
Trendande
Katrin Basic Hand Towel Roll M Coreless Low Pallet 6-pack
6 st
110 kr
9+ butiker
Tork Basic Paper 1-ply (473100) 6-pack
Tork Basic Paper 1-ply (473100) 6-pack
6 st
650 kr
9 butiker
Tork Wiping Paper W12
Tork Wiping Paper W12
2 st
375 kr
8 butiker
Katrin Classic Industrial Towel L2 2-pack
Katrin Classic Industrial Towel L2 2-pack
2 st
422 kr
9 butiker
Sonett Surface Disinfectant 500ml
Sonett Surface Disinfectant 500ml
Desinficering, Flytande
99 kr
198,00 kr/L
5 butiker
L:A Bruket Lemongrass, Rosemary Dishwashing Liquid 500ml
L:A Bruket Lemongrass, Rosemary Dishwashing Liquid 500ml
Flytande
260 kr
520,00 kr/L
7 butiker
Liv Surface Disinfection Des +45 300ml
Liv Surface Disinfection Des +45 300ml
Desinficering, Flytande
44 kr
146,00 kr/L
8 butiker
Diversey Suma Tab D4
Trendande
Diversey Suma Tab D4
Desinficering, Tablett
535 kr
8 butiker
Miele UltraWhite Detergent 2.7L
Miele
Trendande
Miele UltraWhite Detergent 2.7L
Pulver
275 kr
102,00 kr/L
5 butiker
Sonett Dishwashing Liquid Calendula 300ml
Sonett Dishwashing Liquid Calendula 300ml
Flytande
35 kr
117,00 kr/L
5 butiker
Sonett Dishwashing Liquid Lemon 300ml
Sonett Dishwashing Liquid Lemon 300ml
Flytande
34 kr
113,00 kr/L
6 butiker
Washologi Linnevatten Välbehag 100ml
Washologi Linnevatten Välbehag 100ml
Handvänlig, Flytande
69 kr
690,00 kr/L
9 butiker
Durable Waste Basket Metal Round 15L
Durable Waste Basket Metal Round 15L
Soptunna
249 kr
17,00 kr/L
9 butiker
Durable Trash Basic 13L
Durable Trash Basic 13L
Sorteringskärl, Soptunna
71 kr
5,00 kr/L
9 butiker
Durable Durabin Flip Lid Square 40L
Durable Durabin Flip Lid Square 40L
Soptunna
171 kr
4,00 kr/L
9+ butiker
Vikan Washing Brush (3040)
Vikan Washing Brush (3040)
Borste
35 kr
8 butiker
Tork Xpressnap Stand N4 Napkin Dispenser (272211)
Tork Xpressnap Stand N4 Napkin Dispenser (272211)
Pappersdispenser
932 kr
9+ butiker

Städutrustning & Rengöringsmedel: 3 saker att överväga innan du köper

Att välja rätt städutrustning är avgörande för att göra städningen både effektiv och enkel. Fundera på vilka ytor du oftast rengör hemma och välj produkter som är anpassade för dessa. Om du till exempel har många trägolv kan en mikrofibermopp vara ett bra val, medan en dammsugare med HEPA-filter är idealisk för allergiker. Genom att matcha städutrustning och rengöringsmedel med dina specifika behov sparar du både tid och energi.

Många städutrustning och rengöringsmedel finns nu i miljövänliga varianter som är skonsamma mot både miljön och ditt hem. Titta efter produkter märkta med miljömärkningar som Svanen eller Bra Miljöval. Dessa märkningar garanterar att produkterna uppfyller strikta krav gällande hållbarhet och hälsa. Att välja miljövänliga alternativ bidrar inte bara till en renare planet utan kan också förbättra inomhusmiljön i ditt hem.

För att få bästa möjliga pris på städutrustning och rengöringsmedel rekommenderar vi att du jämför priser från olika återförsäljare innan du gör ett köp. Använd PriceRunner för att snabbt se vilka erbjudanden som finns tillgängliga. Dessutom är det klokt att läsa recensioner från andra kunder för att få en bättre förståelse av produktens prestanda och hållbarhet. Kundrecensioner kan ge insikt om eventuella problem eller fördelar som inte alltid framgår av produktbeskrivningen.

STÄDUTRUSTNING & RENGÖRINGSMEDEL

Vanliga frågor

Städutrustning & rengöringsmedel är verktyg och kemikalier som används för att rengöra och underhålla hemmet. Dessa produkter inkluderar allt från dammsugare och moppar till rengöringssprayer och tvättmedel. När du väljer, överväg produktens effektivitet, miljöpåverkan och om den passar dina specifika rengöringsbehov.

Städutrustning & rengöringsmedel finns i olika typer som dammsugare, moppar, borstar, trasor samt rengöringssprayer och tvättmedel. Varje typ har sina egna fördelar beroende på ytan du behöver rengöra. Välj produkter som passar bäst för dina specifika städuppgifter.

Städutrustning & rengöringsmedel väljs bäst utifrån dina behov, ytor du ska rengöra och eventuella allergier. Tänk på effektiviteten och om produkterna är miljövänliga. Läs recensioner och jämför priser för att hitta det bästa alternativet för dig.

Du har sett 48 av 9419 produkter.
1

...

14

...

27

29

31

...

114

...

197

Annons

Relaterat hos våra butiker

Avfallstunna Durabin 60L svart
I lager
Avfallstunna Durabin 60L svart
60-liters rektangulär tunna av polypropen med ergonomiskt bärhandtag. Greppvänlig undersida förenklar lyft och tömning. Idealisk för avfall, sortering och återvinning. Livsmedelsgodkänd. Sopsäcken sitter säkert på plats via skåror i hörnen. Mått (H x B x D): 60 x 59 x 28,2 cm.
434 kr
Frakt 59 kr
Kontorsmax
KontorsmaxGå till Kontorsmax
Sköljprodukt glasdiskmaskiner & diskmaskiner - 2 BD. x 5 kg
I lager
Sköljprodukt glasdiskmaskiner & diskmaskiner - 2 BD. x 5 kg
Sköljmedel, lämplig för alla diskmaskiner. Används i sköljfasen säkerställer den perfekt spinning av bestick, glas, tallrikar och andra redskap, förhindrar bildning av kalkavlagringar, neutraliserar kvarvarande alkalinitet och återställer diskens ursprungliga glans. Dess formel gör den särskilt lämplig för vatten rikt på kalcium- och magnesiumsalter. REKOMMENDERADE DOSER: vattnets hårdhet uttryckt i franska kvaliteter (° F)
510 kr
Fri frakt
Maxigastro
MaxigastroGå till Maxigastro
I lager
1st lätt kalksuddgummi Badrumsglas rostborttagare Gummi suddgummi Hushållskök Rengöringsverktyg för grytskal rostborste Ett icke-nötande rengöringsblo - Orange (Multi-size)
2 pack,1 st 60g,Nytt kraftfullt saneringsblått suddgummi 1 st,Nytt kraftfullt saneringsblått suddgummi 2 stycken,Ny kraftfull saneringsblått suddgummi 3 stycken,Uppgraderad modell, sned orange 1 st,Uppgraderad modell, sned mun blå 1 st,Uppgraderad modell, snett mun vit 1 st,Ståltrådstrasa 2st,Ny Orange 4st,Uppgraderad sned mun blå 4st,Uppgraderad sned orange 4st,Disktrasa av silvertråd 5 st,Disktrasa av silvertråd 10 st,2st dubbellager 20*20cm+orangeGummi
32 kr
Shein
SheinGå till Shein
Skölj produktugnar med autorengöring - 2 BD. x 5 kg
I lager
Skölj produktugnar med autorengöring - 2 BD. x 5 kg
Sköljmedel, lämpligt för självrengörande ugnar som neutraliserar kvarvarande alkalinitet efter sköljning. BRUKSANVISNING & DOSERING: produkten doseras automatiskt genom ugnens specialprogrammering.
973 kr
Fri frakt
Maxigastro
MaxigastroGå till Maxigastro
Diskborste MAX eco röd
I lager
Diskborste MAX eco röd
Diskborste som är tillverkad av 30% återvunnet material. Borsten har ett ergonomiskt grepp och skrapkanter som underlättar rengöring av t.ex. stekpannor och grytor. Diskborsten är autoklaverbar (137 grader) och tål temperatur upp till 124°C. - Skaftet är gjort av PP, borsten av PBT - Längd: 24cm
10 kr
PRIMMESHIPER
PRIMMESHIPERGå till PRIMMESHIPER
Rengöringsmedelsavfettningsmedel universal, industriell och koncentrerad - 2 BD. x 5 kg
I lager
Rengöringsmedelsavfettningsmedel universal, industriell och koncentrerad - 2 BD. x 5 kg
UNIV-SG är ett universellt avfettande och desinficerande rengöringsmedel för professionellt bruk som tar bort all typ av smuts från alla köksytor. Det är säkert för användare (lag 81/08 Ex 626) och effektivt för rengöring av utrustning avsedd för kontakt med livsmedel (HACCP). Formulan är särskilt koncentrerad, vilket gör att produkten kan spädas till en mycket hög nivå, samtidigt som avsaknaden av farovarningar på etiketten gör den säker och enkel att använda. UNIV-SG är idealisk för rengöring av bänkskivor, kakel, fläktar och deras filter, kylskåpsinredningar, skärmaskiner, vagnar, rotisserier, avfallsbehållare, utrustning i allmänhet och alla ytor inom kök och processindustri. UNIV-SG är därför en utmärkt produkt för livsmedelsindustrin. UNIV-SG är särskilt lämplig för djuprengöring och glänsande satin-finish rostfria ytor och utrustning. BRUKSANVISNING & DOSERING: UNIV-SG är en högkoncentrerad produkt, det rekommenderas att spraya den utspädd i 2-5 % vatten (från 20 till 50 g per liter vatten) på ytorna som ska rengöras, låta den verka i några sekunder, skölj sedan med en fuktig svamp eller trasa. För särskilt smutsiga golv, använd produkten utspädd 1 till 3 g liter vatten. För att polera silver, guld och metaller i allmänhet: späd ut produkten till 20-30 % och låt föremålen ligga i blöt i några sekunder, skölj sedan. För envis smuts rekommenderar vi att produkten används i högre koncentrationer: 10-30%.
732 kr
Fri frakt
Maxigastro
MaxigastroGå till Maxigastro
LJUSBLÅ MIKROFIBERDUK, 40 x 40 CM
I lager
LJUSBLÅ MIKROFIBERDUK, 40 x 40 CM
Ljusblå mikrofiberduk 40x40 cm. Mikrofiberduk i helt fantastisk kvalitet. De delade mikrofibrerna fångar effektivt upp och håller kvar smuts. Mikrofiberduken kan lätt använda
27 kr
Frakt 74 kr
Basic Clean
Basic CleanGå till Basic Clean
DEWIN Fjäderdammvippa antistatisk strutsfjäder dammvippa med trähandtag återanvändbart handhållet dammborste hem rengöringsverktyg
I lager
DEWIN Fjäderdammvippa antistatisk strutsfjäder dammvippa med trähandtag återanvändbart handhållet dammborste hem rengöringsverktyg
【Hög kvalitet】: Handtaget på fjäderdammvippan är tillverkat av naturligt högkvalitativt bokträ, som är miljövänligt och hälsosamt och har ett bekvämt grepp 【Lätt att använda】: Fjädrarna är gjorda av strutsfjädrar, var och en med sina egna individuella filament, mjuka och elastiska och fria från damm; 【Professionell design】: Fjäder och trähandtag använder integrerad bearbetningsteknik, som inte faller av lätt 【Användning】: Strutsfjäderdammvippan rengör dammet utan att generera statisk elektricitet, och är lämplig för dammborttagning på ytan av metall, glas, plast, trä och andra föremål; 【Lämplig för återanvändning】: Fjäder av hög kvalitet är säker och bekymmersfri och kan återanvändas.
164 kr
Amazon
AmazonGå till Amazon
Avfallscontainer med hjul - för 2 påsar/säckar
I lager
Avfallscontainer med hjul - för 2 påsar/säckar
Avfallsbehållare med hjul - för 2 påsar/säckar- Rostfritt stål- Kapacitet för 2 avfallspåshållare- Mått: L 1 000 x D 600 x H 800 mm- Vikt: 15,3 Kg> Enkel montering
4 465 kr
Fri frakt
Maxigastro
MaxigastroGå till Maxigastro
2/4 st torra och våta mopptrasor i mikrofiber, universell passform, återanvändbara och tvättbara, hög absorptionsförmåga, reptåliga, gröna, kompatibla
I lager
2/4 st torra och våta mopptrasor i mikrofiber, universell passform, återanvändbara och tvättbara, hög absorptionsförmåga, reptåliga, gröna, kompatibla
Syntetisk fiber
50 kr
Shein
SheinGå till Shein
Soppåse 40l 35my vit 10st/rulle
I lager
Soppåse 40l 35my vit 10st/rulle
Vita, slitstarka soppåsar. 10 påsar per rulle. Volym: 40 liter Tjocklek: 35my (0,035mm)
49 kr
Swedoffice
SwedofficeGå till Swedoffice
Ångmopp Steam Mop XXL 3.0
I lager
Ångmopp Steam Mop XXL 3.0
Vileda Steam PLUS XXL – ångmoppen för stora golvytor Vileda Steam PLUS XXL är den perfekta hygieniska lösningen för din golvrengöring. Om du vill rengöra större ytor passar den här stora ångmoppen perfekt till dina behov. - Ångeffekt för hygienisk rengöring - Dödar upp till 99,9% av bakterier* - Bredare ram på 40 cm - Ny design - Klar att använda på 15 sekunder - Lätt att förvara - Inga starka kemikalier Med Vileda Steam PLUS XXL stora ångmopp är det bekvämare än någonsin attrengöra större ytor av hårda golv med hygieniska resultat. Enklare att förvara. Den nydesignade ångmoppen Vileda Steam PLUS XXL använder ångrengöringskraft för att döda 99,9% av bakterier* utan att använda kemikalier. Den värms upp på bara 15 sekunder. Behöver du byta rum? Koppla helt enkelt ur och anslut den igen Vileda Steam XXL är redo att användas direkt igen, tack vare den nya inbyggda temperaturdetekteringen. Med ett mopphuvud som är enkelt att manövrera och en lättviktig konstruktion är ångmoppenpraktisk och okomplicerad vid användningsamtidigt som den erbjuder effektiv ytskiktsskydd med sin bredd på 40 cm. Samtidigt är den enkel att förvara i små utrymmen som skåp, tack vare det avtagbara handtaget. 3 olika förinställningar för mängden ånga, idealisk för olika typer av golv Välj mellan lägsta ångnivå för känsliga golv som förseglade trägolv,maximala ångnivåer för kakel och en mattglidfunktion för uppfräschning av mattor. Det nya handtaget och golvramens design resulterar i bekvämt grepp och enkel hantering. Snabb uppvärmning & återuppvärmning Värms upp på bara 15 sekunder. När du byter rum behövs det ingen mer väntetid för att värma upp vattnet till ångtemperatur igen. 90 dagars öppet köpSnabb leverans
3 383 kr
Frakt 39 kr
Fyndiq
FyndiqGå till Fyndiq
CLINEX 77-652 Desinfektionsmedel
I lager
CLINEX 77-652 Desinfektionsmedel
PRODUKTSERIE: W3 Forte; Innehåll [liter]: 10; Kem.egenskaper: tunnflytande; Vätska:
833 kr
Frakt 99 kr
R
reservdelar24.seGå till reservdelar24.se
1/5/10 st rengöringssvampborste, brun sjögräsformad 3-lagers dubbelsidig magisk skrubbsvamp, kraftig diskborstsjamp, lämplig för kastruller, kök, badr (Multi-size)
I lager
1/5/10 st rengöringssvampborste, brun sjögräsformad 3-lagers dubbelsidig magisk skrubbsvamp, kraftig diskborstsjamp, lämplig för kastruller, kök, badr (Multi-size)
20 stycken tångrengöringssvampar,10 tång rengöringssvampar,5 tvättsvampar för tång,1 tång rengöringssvampPUR
33 kr
Shein
SheinGå till Shein
SANE 2 x Allrengöringsmassa 500g
I lager
SANE 2 x Allrengöringsmassa 500g
Ett effektivt naturlig mineral rengöringsmedel som används för att ta bort smuts, fett och fläckar från olika ytor. Den är ofta tjockare än flytande rengöringsmedel och kan användas på både köksytor, badrum, mattor och kläder.
25 kr
Matsmart
MatsmartGå till Matsmart

Du har sett 16 av 11662 produkter.

Annons

Effektiv städning med rätt städutrustning och rengöringsmedel

Att hålla hemmet rent och fräscht är enklare med rätt produkter. Med rätt rengöringsmedel och städutrustning blir städningen både effektiv och smidig. Från flytande rengöringsmedel till dammvippor och ångtvättar, det finns något för varje behov. Genom att använda PriceRunners smarta filter kan du enkelt hitta de produkter som passar dig bäst.

Välj rätt rengöringsmedel för alla ytor

Olika ytor kräver olika typer av rengöringsmedel. För att få bästa resultat är det viktigt att välja rätt produkt. Flytande rengöringsmedel är populära för sina mångsidiga användningsområden och finns i olika varianter för specifika ytor. De är effektiva för kök, badrum och andra områden i hemmet. Med rätt rengöringsmedel kan du enkelt hålla ytorna skinande rena och hygieniska.

Städutrustning för alla behov

Att ha rätt städutrustning kan göra stor skillnad i hur effektivt du kan städa. En flatmopp är exempelvis idealisk för att snabbt torka av golv, medan en dammvippa är perfekt för att ta bort damm från svåråtkomliga platser. För mer grundlig rengöring kan en ångtvätt vara ett bra val. Den använder ånga för att lösa upp smuts och bakterier, vilket gör den särskilt användbar i kök och badrum. Genom att använda städutrustning som passar dina behov kan du spara tid och energi.

Praktiska produkter för avfallshantering

Att hantera avfall på ett effektivt sätt är en viktig del av städningen. Med rätt produkter för avfallshantering kan du enkelt sortera och förvara skräp tills det är dags att slänga det. Det finns olika typer av soptunnor och påsar som är anpassade för olika behov. Välj en lösning som passar ditt hushåll och gör avfallshanteringen smidigare.

Toalett- och hushållspapper för dagligt bruk

Toalett- och hushållspapper är en nödvändighet i varje hem. För att säkerställa att du alltid har tillräckligt hemma kan du använda PriceRunner för att jämföra olika alternativ. Toalett- & hushållspapper finns i olika storlekar och kvaliteter för att passa olika behov. Genom att välja rätt produkt kan du både spara pengar och få en bättre användarupplevelse.

Dispensrar för smidig hantering

Dispensrar kan vara praktiska för att organisera och hantera olika produkter i hemmet. De finns i olika utföranden för att passa olika typer av papper och rengöringsmedel. En dispenser kan hjälpa till att hålla ordning och minska slöseri. Välj en modell som passar ditt hem och dina behov för att förenkla vardagen.

Smarta verktyg som hjälper dig att hitta rätt

Genom att använda PriceRunners olika verktyg kan du enkelt navigera dig fram till rätt alternativ. Utöver att jämföra priser kan du också ta hjälp av smarta filter, läsa användarrecensioner och se prishistorik.

Filtrera och sortera

Du kan filtrera på allt från önskat maxpris och märke till mer detaljerade egenskaper som material eller färg. Det gör att endast de produkter som är relevanta för dig visas. Förutom att priset kan variera mellan olika butiker är det också vanligt att leveranssätt, fraktkostnad och betalningsalternativ skiljer sig åt. Därför har vi gjort det möjligt att filtrera butikerna efter dessa faktorer, så att du lättare kan hitta det bästa alternativet för dig.

Recensioner: Se vad andra tycker om produkten

Recensioner från andra användare kan ge värdefulla insikter i produktens egenskaper och hållbarhet. Produktens betyg hjälper dig att snabbt bedöma populariteten och kundnöjdheten.

Prishistorik: Säkerställ att du hittat en bra deal

För att du ska vara helt säker på att ditt köp är en bra deal har du möjlighet att se prishistorik för produkten. Här kan du enkelt se prisutvecklingen och därmed snabbt avgöra om det faktiskt är en bra deal eller inte. Välj om du vill visa prishistorik för den senaste månaden, eller om du vill jämföra den under längre tid. Genom att klicka på “Välj butik” kan du även se historiken för en specifik butik.

Inspiration

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Av Klarna

Populära sökningar i Städutrustning & Rengöringsmedel

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • Om oss
  • Kontakt
  • Nyhetsrum
  • Jobba hos oss

Sedan 1999 har PriceRunner hjälpt miljontals besökare att hitta bästa produkterna till bästa priserna.

PriceRunner är helt oberoende och gratis att använda. Vår vision är att vara tjänsten du alltid kan lita på vid jämförelse av produkter och priser. År 2022 blev PriceRunner en del av Klarna.

Du kan jämföra priser och produkter med oss i:

Danmark, UK, Sverige, Norge, USA, Tyskland, Österrike, Finland, Frankrike, Irland, Italien, Nederländerna, Spanien
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Bilder på den här hemsidan kan vara AI-genererade.