Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Tangent Ampster TV II kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Du spelar smidigt och enkelt upp musik via den inbyggda Bluetooth-funktionen.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Tangent Ampster TV II är 2 109 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Med denna stereoförstärkare bygger du en bra grund för ditt ljudsystem, och du kopplar enkelt ihop den med passande högtalare. Du ansluter enkelt Blu-ray-spelare eller spelkonsoler via HDMI-anslutningarna samt att du även kan spela musik via Bluetooth.
En bra stereoförstärkare gör under för musik och filmer, så det är ett bra val för den som bara nöjer sig med det allra bästa. Tillgängligheten till musik blir fenomenal tack vare Bluetooth-funktionen. Den kan spela all musik du har på din telefon eller surfplatta. Du styr enkelt denna stereoförstärkare med den medföljande fjärrkontrollen. Det kan vara skönt att ha en fjärrkontroll istället för att styra med telefonen.
Om vi jämför snittpriser för alla produkter i kategorin så har den här modellen ett pris som ligger under snittpriset, vilket kanske passar dig med en budget. Om du prisjämför Ampster TV II på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 2109.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Tangent Ampster TV II |
| Märke | Tangent |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Stereoförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Funktioner | |
| Multizon | Nej |
| DAC upplösning | 192kHz/24-bit |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Ja |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | ARC |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | HDMI |
| Antal HDMI | 1 st |
| Antal Sub Out | 1 st |
| Antal högtalarkontakter | 2 st |
| Utgångar | Högtalarkontakter, Sub Out |
Skärm | |
| Display | Nej |
Watt | |
| Effekt per kanal (4 ohm) | 100 W |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-codec | aptX HD |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 7.0 cm |
| Djup | 19.4 cm |
| Bredd | 19.5 cm |
| Vikt | 1.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .