Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denon AVC-X3800H kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Modellen stödjer Dolby Atmos som ger ett mer realistiskt ljud med hjälp av takhögtalare
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Denon AVC-X3800H är 11 498 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Denon ger dig denna surroundförstärkare som hjälper dig att få en högkvalitativ ljudupplevelse. Med bara stöd för en ingång så kan du bli lite begränsad i vad du kan koppla in till mediaspelaren.
För att få fram det bästa från dina högtalare kan det vara värt att införskaffa en bra förstärkare. En surroundförstärkare hjälper till att förbättra ljudupplevelsen markant. Dolby Atmos fulländar filmupplevelsen med möjlighet att ansluta högtalare som ska placeras i taket för en fantastiskt stor ljudbild. Tillgängligheten till musik blir fenomenal tack vare Bluetooth-funktionen. Den kan spela all musik du har på din telefon eller surfplatta. Denna surroundförstärkare stoltserar med automatisk högtalarkalibrering som underlättar inställningen av högtalarnas position till varandra och rummet.
Den här modellen har ett bra snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess funktioner gör den till en premiumprodukt. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 11498.00 kr.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Denon AVC-X3800H |
| Märke | Denon |
Typ | |
| Antal Kanaler | 9.4 |
| Typ av RIAA förstärkare | MM |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Surroundförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Videoformat som stöds | 4320p (8K) |
| HDR-typ | HLG, HDR10+, Dolby Vision |
| Uppskalning av bild | Ja |
| QMS | Nej |
| VRR | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| ALLM | Ja |
Funktioner | |
| Multizon | Ja |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Automatisk högtalarkalibrering | Ja |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| DSP | Nej |
| Typ av kalibreringssystem | Dirac Live, Audyssey MultEQ XT32 |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | eARC |
Skärm | |
| Display | Ja |
Watt | |
| Effekt per kanal (6 ohm) | 135 W |
| Effekt per kanal (8 ohm) | 105 W |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (drift) | 660.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.1 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | Koaxial S/PDIF, RJ45 (LAN), Optisk S/PDIF, USB-A, RCA (Line), RCA (Phono), HDMI |
| Antal Koaxial S/PDIF | 2 st |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal RCA (Line) | 5 st |
| Antal HDMI Out | 3 st |
| Antal HDMI | 6 st |
| Antal Sub Out | 4 st |
| Antal högtalarkontakter | 11 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 2 st |
| Antal USB-A | 1 st |
| Antal 6.3 mm Jack Out | 1 st |
| Antal RCA (Phono) | 1 st |
| Utgångar | HDMI, 6.3 mm Jack, Sub Out |
| HDCP version | 2.3 |
Ljud | |
| Surroundljudformat | DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos |
| Ljudfilformat | WAV, WMA, MP3, FLAC, AAC, DSD, ALAC |
| Radio | AM, FM |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Appar som stöds | TuneIn, AirPlay 2, Pandora, SiriumXM, Spotify Connect |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 16.7 cm |
| Djup | 38.9 cm |
| Bredd | 43.4 cm |
| Vikt | 12.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .