Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på JBL Bar 1300 är 13 039 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med denna ljudlimpa från JBL ger du tv-ljudet en extra skjuts och kraft. Denna hemmabio är utrustad för att klara flera olika ljudformat och blir på så sätt ett tryggare val för framtiden.
Det är lätt att förstå varför soundbars har blivit en vanligare enhet för att förhöja teve-ljudet då de fungerar bra och är lätta att hantera. Det kan vara så att denna produkt gör skillnaden mellan att bara sen en film och få till en bra filmupplevelse. JBL Bar 1300 från JBL hanterarhemmabioljud från välkända Dolby Audio.
Den har tre HDMI-anslutningar för exempelvis mediaspelare och TV-boxar och det brukar räcka för de allra flesta hemmen. Hemmabion är utrustad med ARC, så ljudet från TV:n går tillbaka till systemet i samma kabel. Med multi-room funktionen kan du ansluta andra enheter och spela samma låt i flera rum. Börja låten i ett rum, fortsätt i ett annat och avsluta i ett tredje.
Som du märker så finns mycket bra att säga om JBL Bar 1300. Det här är en topprankat hemmabiosystem sett till popularitet på PriceRunner just nu och JBL Bar 1300 kostar 13039.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här hemmabion till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | JBL Bar 1300 |
| Märke | JBL |
| Typ | Soundbars |
Typ | |
| Subwoofer | Ja |
| Anslutning till subwoofer | Trådlös |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| Automatisk ljudkalibrering | Ja |
| Multirum | Ja |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
| (ARC) Audio Return Channel | eARC |
| Simulerat surroundljud | Ja |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Appstyrning | Ja |
Anslutningar | |
| HDMI Pass-Through | Ja |
| Antal HDMI | 4 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 st |
Högtalarelement: Antal & Storlekar | |
| Antal element på soundbar | 15 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 2.0 W |
Frekvensomfång | |
|---|---|
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
| Frekvensomfång (min) | 33.0 Hz |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 650.0 W |
| Watt (subwoofer) | 300 W |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, DTS:X |
| Kanalseparation | 11.1.4 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst | Airplay |
| Wi-Fi | Ja |
| Appkompabilitet | Chromecast för musik, Tillverkarens egna, AirPlay |
Mått | |
| Vikt (subwoofer) | 10.0 kg |
| Bredd (soundbar) | 100.0 cm |
| Höjd (soundbar) | 6.0 cm |
| Djup (subwoofer) | 30.5 cm |
| Vikt (soundbar) | 4.3 kg |
| Höjd (subwoofer) | 44.04 cm |
| Bredd (subwoofer) | 30.5 cm |
| Djup (soundbar) | 13.9 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-02-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .