Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
-Sub-Mini.jpg)
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sonos Entertainment Set with Beam (Gen 2) + Sub Mini är 10 348 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med denna soundbar från Sonos ger du filmer och spel en extra skjuts med ljudet. Sonos Entertainment Set with Beam från Sonos förhöjer upplevelsen när det kommer till både spel och film. Byxfladdret kommer från subwoofern. Mullret ger en extra dimension till filmupplevelsen. Detta system hanterar flera olika ljudformat och kan på så sätt fullända kvällens film.
Detta är en soundbar som du enkelt ansluter till teven som förhöjer dess ljud markant. Denna soundbar ger extra liv till filmen och målar upp en större ljudbild än vad tevens inbyggda högtalare klarar av. Mullret från de tyngsta actionscenerna får du via subwoofern som blir lätt att gömma och härlig att höra. Denna hemmabio klarar av att spela upp ljudformatet Dolby Digital och kan därför få ut surroundljud från filmtjänster som Netflix och Viaplay.
Du ansluter lätt andra enheter med en HDMI-kabel. Det är den typ av kabel som är vanligast när det kommer till att ansluta exempelvis spelkonsoler eller mediaspelare. Den har även ARC som ger möjlighet att få TV-ljudet till systemet utan extra kablar. Med multi-room funktionen kan du ansluta andra enheter och spela samma låt i flera rum. Börja låten i ett rum, fortsätt i ett annat och avsluta i ett tredje.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Sonos Entertainment Set with Beam. Det här är en av de mest populära hemmabiosystemen på PriceRunner för tillfället och Sonos Entertainment Set with Beam kostar 10348.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör detta hemmabiosystem till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sonos Entertainment Set with Beam (Gen 2) + Sub Mini |
| Märke | Sonos |
| Typ | Soundbars |
Typ | |
| Subwoofer | Ja |
| Anslutning till subwoofer | Trådlös |
| Subwoofer-konstruktion | Basreflex |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Vit |
Bild | |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| Automatisk ljudkalibrering | Nej |
| Multirum | Ja |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
| (ARC) Audio Return Channel | eARC |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| DSP | Nej |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Appstyrning | Ja |
Frekvensomfång | |
| Frekvensomfång (min) | 25.0 Hz |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus |
| Kanalseparation | 3.1 |
Anslutningar | |
|---|---|
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Antal HDMI | 1 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), Optisk S/PDIF, HDMI |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 st |
Trådlöst | |
| Trådlöst | AirPlay 2 |
| Wi-Fi | Ja |
| Appkompabilitet | Tillverkarens egna, AirPlay 2 |
Mått | |
| Vikt (subwoofer) | 6.4 kg |
| Bredd (soundbar) | 65.1 cm |
| Höjd (soundbar) | 6.9 cm |
| Djup (subwoofer) | 23.1 cm |
| Vikt (soundbar) | 2.8 kg |
| Höjd (subwoofer) | 30.5 cm |
| Bredd (subwoofer) | 23.1 cm |
| Djup (soundbar) | 10.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .