Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här BPA-fria blendern mixar du din juice direkt i en kanna, redo att serveras på nolltid. Du behöver inte diska delarna för hand eftersom de tål att diskas i diskmaskin.
Det är köpläge! Priserna är för närvarande 1 000 kr lägre än genomsnittet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch VitaBoost MMBH6P6B är 1 499 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med en blender i din ägo kommer du inse att den kan användas till mycket. Att uppgradera till en nyare och mer kraftfull mixer ger dig alla möjliga nya alternativ när du gör dina smoothies. Trött på att mixa pannkakssmeten för hand? Släng bara alla ingredienserna i mixern och luta dig tillbaka medan den gör jobbet åt dig. Du kan alltså ha väldigt stor nytta av en blender i ditt kök!
Denna modell har 6 olika inställningar som du kan justera mellan beroende på vad du ska mixa.
Just nu är det lägsta priset på den här blendern 1499.00 kronor, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den bästa dealen för dig. Den har hög genomsnittlig rating på 4.6/5 vilket gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch VitaBoost MMBH6P6B |
| Märke | Bosch |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 1600 W |
Mått | |
| Vikt | 5.34 kg |
| Höjd | 50.0 cm |
| Bredd | 20.0 cm |
| Djup | 22.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-09-19 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 2000.0 ml |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Rengöringsprogram, Tål varma vätskor, Nedstötarstav, BPA-fritt, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Iskrossare, Steglös hastighetsreglering |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal program | 6 |
| Program | Smoothie, Torrvaror, Soppa, Gröna smoothies, Puréer |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Varv per minut | 30000 rpm |
| Kannmaterial | Plast |
| Basmaterial | Metall |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .