Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Russell Hobbs Russell Hobbs Soup & Blend hjälper dig att enkelt laga mustiga soppor. Du kan blanda juicer till hela familjen i behållaren som har 1 750 ml kapacitet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Russell Hobbs Soup & Blend är 910 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
En blender är ett solklart val att införskaffa till köket. Att uppgradera till en nyare och mer kraftfull mixer ger dig alla möjliga nya alternativ när du gör dina smoothies. Om du skaffar en som är tillräckligt kraftfull kommer den utan problem att kunna krossa isbitar till smoothien eller drinken. Du kan alltså ha väldigt stor nytta av en blender i ditt kök!
Denna blendermodell har en kanna gjord i rostfritt stål, ett hållbart och snyggt material.
Om du jämför priset på den här blendern kan det vara bra att veta att den för tillfället går att köpa från 910.00 kronor, och det är även en av de mest populära modellerna just nu. Den har hög genomsnittlig rating på 4.6/5, vilket gör den till en av de bästa blenders på PriceRunner.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Russell Hobbs Soup & Blend |
| Märke | Russell Hobbs |
| Typ | Soppblenders |
Strömkälla | |
| Effekt | 800 W |
Mått | |
| Vikt | 3.06 kg |
| Höjd | 41.0 cm |
| Bredd | 27.3 cm |
| Djup | 27.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2014-10-08 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1750.0 ml |
| Färg | Silver |
| Tillverkarfärg | Silver |
| Egenskaper | Avtagbara blad, Tål varma vätskor, Pulsfunktion, Iskrossare, Steglös hastighetsreglering |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 1 |
| Antal program | 8 |
| Program | Smoothie, Soppa, Gröna smoothies, Puréer |
| Kannmaterial | Rostfritt stål |
| Basmaterial | Rostfritt Stål |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .