Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det finns en uppsjö av kaffesorter för sådana här. Vill du inte ha den framme är det bara att ställa undan den. Den saknar komplicerade, inbyggda delar, såsom en kaffekvarn.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Krups KM 4689 är 1 442 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Det dricks en och annan kopp morgonkaffe i hem runtom i landet. Det finns en rad olika typer av kaffebryggare och oavsett preferenser bör det finnas en som passar dig. Här har du en kaffebryggare som kanske gör sig väldigt bra tillsammans med en kaffekvarn.
En sådan här kaffebryggare tar lite bänkyta i anspråk, men är å andra sidan lätt att flytta på. Finsmakaren kanske vill köpa en bönkvarn också, då den här modellen inte har någon inbyggd kvarn och sålunda inte kan bistå med färskmalt kaffe.
En klar fördel med den här typen av kaffebryggare är att de är enkla att hantera, även för nybörjare. Det är en av de allra vanligaste typerna av kaffebryggare och är inte svår att förstå sig på.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Druckbruh Coffeemachine. För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1442.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Den har ett högt snittbetyg på 4.25 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Krups KM 4689 |
| Märke | Krups |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Glas |
Strömkälla | |
| Effekt | 850 W |
Mått | |
| Vikt | 2.75 kg |
| Höjd | 35.2 cm |
| Bredd | 22.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2009-09-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Funktioner | Automatisk avstängning |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 1.0 L |
| Kapacitet (koppar) | 12 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .