Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En kaffekokare är en lättanvänd typ av kaffemaskin för dig som vill ha gott kaffe. Den här modellen passar bra på de flesta köksbänkar. Den är väldigt okomplicerad i sin utformning
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Electrolux E7CM1-2GB är 890 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Den där första koppen kaffe på morgonen är det ju inte mycket som slår. Utbudet av kaffebryggare är stort och oavsett dina behov bör det finnas en som passar dig. Electrolux E7CM1-2GB är en kaffemaskin som passar i de flesta köken.
Kaffebryggare av den här klassiska typen har en okomplicerad bryggprocess. Även om du är ovan vid att brygga kaffe så kommer du säkerligen inte känna att den är svår att lära sig.
Det här är en klassisk fristående modell som passar perfekt på köksbänken. Om du vill ha färskmalet kaffe varje gång så kan det vara en bra idé att köpa till en kaffekvarn.
För tillfället är det lägsta priset på den här kaffemaskinen på PriceRunner 890.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Med ett högt snittbetyg på 5.00 av 5 är det här en kaffemaskin med riktigt hög kvalitet.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Electrolux E7CM1-2GB |
| Märke | Electrolux |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Glas |
Strömkälla | |
| Effekt | 1600 W |
Mått | |
| Vikt | 2.38 kg |
| Höjd | 34.7 cm |
| Bredd | 34.2 cm |
| Djup | 17.7 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-11-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Bryggtid (min) | 6.0 min |
| Certifiering | ECBC |
| Egenskaper | Droppstopp |
| Filterstorlek | 1x4 |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Kalkindikator |
| Färg | Svart |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 1.1 L |
| Kapacitet (koppar) | 9 Koppar |
| Sladdlängd | 90.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .