Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Kapselmaskiner låter dig göra flera olika sorters kaffe. För små mängder kaffe är denna behållare på 0,7 liter lagom. Den är väldigt okomplicerad i sin utformning och enkel att använda.
Prova flexibla betalningar med


Lägsta pris på Bosch Tassimo Style Orange är 1 559 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch Tassimo Style Orange |
| Märke | Bosch |
| Typ | Kapselmaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Plast |
Strömkälla | |
| Effekt | 1400 W |
Mått | |
| Vikt | 2.13 kg |
| Djup | 32.0 cm |
| Höjd | 26.5 cm |
| Bredd | 17.1 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-09-29 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Bryggtryck | 3.3 bar |
| Egenskaper | Droppstopp, Display, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Engångsfilter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Automatisk rengöring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion, Indikator för tom vattentank |
| Färg | Orange |
| Tillverkarfärg | Orange |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 0.7 L |
| Sladdlängd | 90.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .