Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Drick espresson som den är, eller gör en latte eller cappuccino. Praktiskt nog stänger den av sig själv, tack vare sin automatiska avstängning. Om du gillar skummad mjölk till kaff
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips Series 1200 EP1200/00 är 2 714 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Den där första koppen kaffe på morgonen är det ju inte mycket som slår. Utbudet av kaffemaskiner är stort och oavsett dina behov bör det finnas en som passar dig. Philips Series 1200 EP1200 är en kaffemaskin med ett bryggtryck på 15 bar.
Espresso är även basen i café latte och cappuccino, så en espressomaskin kan vara väldigt mångsidig och användbar. Maskinens bryggtryck ligger på 15 bar, vilket är tillräckligt för att få en god kopp kaffe.
Kaffe är en perfekt start på dagen och kan hjälpa till att sätta igång kroppen och hjärnan för en produktiv dag. Du har plats för 2 liter vatten i den här maskinen.
För tillfället är det här är en topprankad kaffemaskin på PriceRunner och den har i dagsläget ett lägsta pris på 2714.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips Series 1200 EP1200/00 |
| Märke | Philips |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Keramik |
Strömkälla | |
| Effekt | 1500 W |
Mått | |
| Vikt | 7.5 kg |
| Höjd | 37.1 cm |
| Bredd | 24.6 cm |
| Djup | 43.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-03-16 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtryck | 15.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk rengöring, Kalkindikator, Varmvattenfunktion |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 1.8 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .