Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här espressomaskinen kan du göra riktigt gott kaffe. Skippa vattenkokaren tack vare bryggarens inbyggda varmvattenkran. Med en löstagbar vattentank säkerställer du bra kval
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Siemens TE651209RW är 6 114 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Den där första koppen kaffe på morgonen är det ju inte mycket som slår. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. TE651209RW är en kaffemaskin med kapacitet att göra upp till två koppar kaffe.
Denna kaffemaskin är utformad för att ge dig en jämn och konsekvent bryggning varje gång, vilket garanterar att du alltid får en högkvalitativ kopp kaffe.
Bryggkapaciteten är på två koppar och passar därför perfekt i det mindre hushållet. Kaffemaskinen har en vattentank med en kapacitet på 2 liter.
För tillfället är det här är en av de mest populära kaffemaskinerna på PriceRunner och den har i dagsläget ett lägsta pris på 6114.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.80 av 5 och alla funktioner gör den till en riktigt högkvalitativ kaffemaskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Siemens TE651209RW |
| Märke | Siemens |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Keramik, Plast |
Strömkälla | |
| Effekt | 1500 W |
Mått | |
| Vikt | 9.6 kg |
| Höjd | 38.5 cm |
| Bredd | 28.0 cm |
| Djup | 46.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-08-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtryck | 15.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Automatisk rengöring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion |
| Färg | Svart |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 1.7 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .