Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bra kaffebryggare kommer man långt med! Ska du ha kalas? Den här maskinen kan göra upp till 14 koppar Du kanske även vill komplettera med en kaffekvarn för att få färskmalet kaf
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Moccamaster Thermoserver Manual Fill är 8 894 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Det är ju en fantastisk känsla att få göra kaffe i en helt ny kaffemaskin. Idag finns det många olika sätt att brygga kaffe på, till exempel pour over, cold brew och espresso. Moccamaster Thermoserver 19261 är en kaffemaskin med en vattentank som rymmer 1,80 liter vatten.
Det här är en klassisk fristående modell som passar perfekt på köksbänken. Om du vill ha färskmalet kaffe varje gång så kan det vara en bra idé att köpa till en kaffekvarn.
En klar fördel med den här typen av kaffebryggare är att de är enkla att hantera, även för nybörjare. Även om du är ovan vid att brygga kaffe så kommer du säkerligen inte känna att den är svår att lära sig.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 8894.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Moccamaster Thermoserver Manual Fill |
| Märke | Moccamaster |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 2400 W |
Mått | |
| Vikt | 7.4 kg |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 43.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-12-18 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Termoskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Bryggtid (min) | 7.0 min |
| Certifiering | ECBC |
| Egenskaper | Droppstopp |
| Funktioner | Automatisk avstängning |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 1.8 L |
| Kapacitet (koppar) | 15 Koppar |
| Sladdlängd | 90.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .