Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Att göra kaffe i en kaffebryggare är ofta väldigt enkelt och går även snabbt. Den här bryggaren har en normalstor vattentank på 1,25 liter. Du kanske även vill komplettera med en k
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Melitta Easy Top II Therm Steel är 733 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Letar du efter en ny kaffemaskin? Utbudet av kaffebryggare är stort och oavsett dina behov bör det finnas en som passar dig. Easy Top Therm Steel är en kaffebryggare med kapacitet att brygga upp till 15 koppar kaffe.
En klar fördel med den här typen av kaffebryggare är att de är enkla att hantera, även för nybörjare. Den här bryggaren är utrustad med droppstopp, så att du kan njuta av en kopp kaffe innan allt är färdigbryggt.
15 koppars bryggkapacitet är perfekt för dig som behöver kunna brygga större mängder på en och samma gång. Om du vill ha färskmalet kaffe varje gång så kan det vara en bra idé att köpa till en kaffekvarn.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 733.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Priset är under genomsnittet för kategorin kaffemaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Melitta Easy Top II Therm Steel |
| Märke | Melitta |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1050 W |
Mått | |
| Vikt | 1.76 kg |
| Höjd | 35.0 cm |
| Bredd | 17.3 cm |
| Djup | 23.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-02-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Termoskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Egenskaper | Droppstopp |
| Filterstorlek | 1x4 |
| Funktioner | Automatisk avstängning |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 1.25 L |
| Kapacitet (koppar) | 10 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .