Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bra kaffebryggare kommer man långt med!
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Senseo Switch 3-in-1 HD6594/62 är 949 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Den här kaffemakaren är utformad för att vara enkel att använda och rengöra, vilket gör det lätt att hålla din kaffebryggare i toppskick och i god funktion. Kaffe kan hjälpa till att öka koncentrationen och fokusera på arbetsuppgifter eller studier.
Med en kaffemaskin behöver du inte oroa dig för att koka vattnet och sedan låta det svalna till rätt temperatur innan du brygger kaffe.
Just nu är det här är en av de mest populära kaffemaskinerna på PriceRunner och den har för närvarande ett lägsta pris på 949.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin kaffemaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Senseo Switch 3-in-1 HD6594/62 |
| Märke | Senseo |
| Typ | Kapselmaskiner |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Engångsfilter |
| Funktioner | Automatisk avstängning |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Integrerad mjölkskummare | Nej |
| Kapacitet | 1.0 L |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1450 W |
Mått | |
| Vikt | 3.89 kg |
| Höjd | 32.0 cm |
| Bredd | 24.0 cm |
| Djup | 46.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .