Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Mokabryggare gör ett väldigt kraftigt, smakrikt kaffe. Den här kaffebryggaren har kapacitet för att brygga 12 koppar.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Jata CAX112 Odin är 589 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Om du föredrar starkare kaffe kan en mokabryggare passa bra, då de generellt sett ger starkare kaffe än vanliga kaffebryggare. Ett perfekt verktyg för dig som föredrar kaffe som har lite mer smak.
Kaffe är en perfekt start på dagen och kan hjälpa till att sätta igång kroppen och hjärnan för en produktiv dag.
För tillfället är det lägsta priset på den här kaffemaskinen på PriceRunner 589.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är under genomsnittet för kategorin kaffemaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jata CAX112 Odin |
| Märke | Jata |
| Typ | Mokabryggare |
Specifikationer | |
| Färg | Silver, Brun, Rostfritt stål, Svart |
| Kapacitet (koppar) | 12 Koppar |
| Värmekälla | Spishäll, Induktion |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Material | |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
Mått | |
| Vikt | 1.0 kg |
| Höjd | 25.0 cm |
| Bredd | 12.5 cm |
| Djup | 12.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .