Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här SSD-enheten rymmer 512 GB och presterar bättre än en HDD-disk. Modellen har formfaktor M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Patriot P300 M.2 SSD 512GB är 1 102 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Behöver du uppgradera lagringen i stationära datorn så kan du kolla på denna interna SSD. Hårddisken rymmer 512 GB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier. 1700 MB respektive 1200 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Patriot P300 M.2 SSD 512GB är en SSD och med den i datorn får en snabbare dator med ett modernare minne. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 512 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 1700 MB respektive 1200 MB.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Patriot P300 M.2 SSD 512GB. Det här är en av de allra mest populära SSD-diskarna på PriceRunner just nu och har i dagsläget ett lägsta pris på 1102.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Patriot P300 M.2 SSD 512GB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Patriot P300 M.2 SSD 512GB |
| Märke | Patriot |
Specifikationer | |
| Storlek | 512 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 290000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 260000 IOPS |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 1700 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 1200 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Strömförsörjning | |
|---|---|
| Effektförbrukning (skriv) | 2.07 W |
| Effektförbrukning (läs) | 0.37 W |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 9.0 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 3.8 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-07-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .