Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Western Digital Black P50 Game Drive 2TB är av typen SSD och har plats för 2 TB lagring. Den ger dig möjligheten att lagra och arkivera dina filer på lång sikt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Black P50 Game Drive 2TB är 4 281 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Vill du utöka den interna lagringen i din laptop kanske modellen från Western Digital är en bra ersättare. Modellens kapacitet ligger på 2 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill.
Uppgradera din befintliga lagring till denna SSD-enhet och du får en strömsnålare och tystare hårddisk än t.ex. en HDD-disk. Du kan lagra material på upp till 2 TB och den ansluts med USB-C-anslutning.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Western Digital Black P50 Game Drive 2TB. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 4280.89 kr.. Den har ett bra snittbetyg på 4.5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Black P50 Game Drive 2TB |
| Märke | Western Digital |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | SSD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Placering | Extern |
Mått | |
|---|---|
| Vikt | 115.0 g |
| Bredd | 62.0 mm |
| Höjd | 14.0 mm |
| Djup | 118.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-03-18 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .