Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här SSD-enheten rymmer 4 TB och har bättre prestanda än en HDD-disk. Den ger dig lagringskapacitet som kan användas för att lagra och organisera alla typer av filer på en och s
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kingston XS2000 SSD 4TB är 5 849 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Produktens läs- och skrivhastighet ligger på 2000 MB respektive 2000 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken. Detta är en SSD-enhet och är därför både snabbare och mer energieffektiv än den vanliga hårddisken.
SSD har en låg strömförbrukning, vilket leder till en lägre värmeutveckling. Denna SSD-enhet från Kingston kanske är det du är ute efter. Du kan lagra material på upp till 4 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 2000 MB respektive 2000 MB.
Som du förstår så är Kingston XS2000 SSD 4TB en SSD med många praktiska egenskaper. Det här är en topprankad SSD sett till popularitet på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 5849.10 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kingston XS2000 SSD 4TB |
| Märke | Kingston |
Mått | |
| Vikt | 28.9 g |
| Bredd | 69.5 mm |
| Höjd | 32.6 mm |
| Djup | 13.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-03 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 4000 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 2000 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 2000 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .