Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Toshiba rymmer 4 TB lagring. Den här modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Toshiba Canvio Advance 4TB USB 3.0 är 1 817 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Är det dags för en ny hårddisk i datorn? Då kanske den här modellen från Toshiba passar dig. Hårddisken rymmer 4 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier. Formfaktorn för den här hårddisken är 2.5" och beskriver den fysiska storleken på hårddisken.
Den här HDD-disken ger dig garanterat mest gigabyte per krona och är perfekt för dig som har mycket filer, program eller spel. Den rymmer 4 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Toshiba Canvio Advance 4TB USB 3.0. Om du prisjämför den här hårddisken på PriceRunner ser du att den kostar i dagsläget 1817.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Den har ett bra snittbetyg på 4.3 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Toshiba Canvio Advance 4TB USB 3.0 |
| Märke | Toshiba |
Mått | |
| Vikt | 210.0 g |
| Bredd | 78.0 mm |
| Höjd | 19.0 mm |
| Djup | 109.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-02-13 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 4000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .