Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna interna SSD med plats för 120 GB. M.2 är formfaktorn och den är snabbare än andra formfaktorer.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Green WDS120G2G0B 120GB är 499 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags att uppgradera lagringen i laptopen så kan du kolla på denna interna SSD. Den här modellen är utrustad med SSD (Solid State Drive) för bästa möjliga prestanda. 545 MB respektive 430 MB är SSD-enhetens läs- och skrivhastighet.
Solid State Drive förkortas SSD och är konstruerad precis som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Ersätt din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD-enhet från Western Digital. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 120 GB och har en läs- och skrivhastighet på 545 MB respektive 430 MB.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Green WDS120G2G0B 120GB. I kategorin hårddiskar är det här i dagsläget en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 499.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4,56 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Green WDS120G2G0B 120GB |
| Märke | Western Digital |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 6.5 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 1.5 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-03-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 120 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 37000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 63000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1750000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 545 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 430 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .