Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 20 TB lagring är den här HDD-disken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellens rotationshastighet är 5400 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
Western Digital My Book Duo diskarray 20 TB WDBFBE0200JBK-EESN
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital My Book Duo Desktop RAID 20TB USB 3.1 är 8 614 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern hårddisk vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Rotationshastigheten för modellen är 5400 rpm. En högre RPM-siffra innebär att den snurrar fortare, vilket innebär bättre prestanda. Modellens kapacitet ligger på 20 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill.
Den mekaniska hårddisken från Western Digital är framtagen för att monteras i en dator och ger dig prisvärd lagring. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 20 TB och rotationshastighet ligger på 5400 rpm.
Sammantaget är Western Digital My Book Duo Desktop RAID 20TB USB 3.1 en modell med bra egenskaper. Det här är en topprankad hårddisk sett till popularitet på PriceRunner just nu och har i dagsläget ett lägsta pris på 8614.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här hårddisken till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital My Book Duo Desktop RAID 20TB USB 3.1 |
| Märke | Western Digital |
Mått | |
| Vikt | 2.4 g |
| Bredd | 100.0 mm |
| Höjd | 180.0 mm |
| Djup | 160.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-08-24 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 20000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5400 rpm |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 3.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .