Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från LaCie rymmer 1 TB lagring. Formfaktorn på hårddisken är 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LaCie Rugged USB-C 1TB är 1 265 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din stationära dator kanske modellen från LaCie är ett bra alternativ. Hårddisken rymmer 1 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier. För att beskriva hur stor hårddisken är används begreppet formfaktor. Den här modellen har formfaktorn 2.5".
Den här modellen från LaCie är en klassisk hårddisk och är ett perfekt sätt att utöka lagringen i din dator. Du kan lagra material på upp till 1 TB och den ansluts med USB-C-anslutning.
Som du förstår så är LaCie Rugged Mobile Drive USB-C 1TB en modell med många praktiska specifikationer. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och just nu kostar LaCie Rugged Mobile Drive USB-C 1TB 1264.99 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.1 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LaCie Rugged USB-C 1TB |
| Märke | LaCie |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 100.0 g |
| Bredd | 86.0 mm |
| Höjd | 18.7 mm |
| Djup | 135.1 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-05-25 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5400 rpm |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .