Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Synology rymmer 16 TB lagring. Modellens rotationshastighet är 7200 rpm.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Synology Plus Series HAT3310-16T 16TB är 6 806 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern hårddisk. Den här modellen är en klassisk hårddisk som är uppbyggd av roterande magnetiska skivor. Cacheminnet för den här modellen ligger på 512 MB.
Den här hårddisken kan användas för att utöka eller uppgradera din befintliga lagringskapacitet. Du kan lagra material på upp till 16 TB och rotationshastighet ligger på 7200 rpm.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Plus Series HAT3310-16T 16TB. Om du prisjämför den här hårddisken på PriceRunner ser du att den kostar i dagsläget 6806.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Plus Series HAT3310-16T 16TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Synology Plus Series HAT3310-16T 16TB |
| Märke | Synology |
Specifikationer | |
| Storlek | 16000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1200000 tim |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 4.14 W |
Mått | |
| Vikt | 720.0 g |
| Bredd | 101.9 mm |
| Höjd | 26.1 mm |
| Djup | 147.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-03-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .