Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här hårddisken kan du enkelt säkra och skydda dina viktiga filer mot förlust eller skador. Den ger dig möjligheten att lagra och arkivera dina filer på lång sikt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Transcend 220S TS64GMSA220S 64GB är 625 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Detta är en SSD-enhet och är därför både snabbare och mer energieffektiv än den vanliga hårddisken.
Transcend har här en SSD-enhet till för att monteras internt. Skillnaden mellan SSD och HDD är att SSD är snabbare men har ett högre pris per gigabyte. Du kan lagra material på upp till GB och
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Transcend 220S, 64 GB, mSATA, 550 MB/s, 6 Gb. [Levering: 2-3 dage]. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en topprankad produkt på PriceRunner och just nu kostar Transcend 220S, 64 GB, mSATA, 550 MB/s, 6 Gb. [Levering: 2-3 dage] 625.00 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Transcend 220S TS64GMSA220S 64GB |
| Märke | Transcend |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 8.0 g |
| Bredd | 50.8 mm |
| Höjd | 4.9 mm |
| Djup | 29.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-06-15 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 64 GB |
| Flashminne | 3D TLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 22000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 80000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 2000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 550 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 350 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 20 TB |
| Formfaktor | mSATA |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .