Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här hårddisken kan du lagra och enkelt organisera stora mängder data, exempelvis dokument och andra digitala filer Modellen har formfaktor M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Crucial T700 CT2000T700SSD3 2TB är 3 376 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Om du behöver ersätta din gamla SSD kan den här modellen från Crucial vara ett bra val. Formfaktorn för den här SSD:n är M.2 och beskriver den fysiska storleken på hårddisken. Den här modellen är utrustad med SSD (Solid State Drive) för bästa möjliga prestanda.
Är du ute efter en tyst och energieffektiv hårddisk får du det i den här SSD-enheten. Tack vare konstruktionen presterar SSD bättre än HDD-diskar. Den rymmer GB och har för övrigt formfaktor M.2.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Crucial T700 2TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD. Om du prisjämför den här SSDn på PriceRunner ser du att den kostar i dagsläget 3375.58 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Crucial T700 2TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Crucial T700 CT2000T700SSD3 2TB |
| Märke | Crucial |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 159.0 g |
| Bredd | 22.1 mm |
| Höjd | 3.8 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-06-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 12400 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen5 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 11800 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1200 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .