Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 2 TB. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på MSI SPATIUM M570 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 FROZR 2TB är 3 170 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din laptop kanske modellen från MSI är ett bra alternativ. SSD-enhetens cacheminne ligger på 4,000 MB. Ett större cacheminne, desto bättre. Med en lagringskapacitet på 2 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer.
SSD är en förkortning för Solid State Drive och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Byt ut din gamla hårddisk eller utöka lagringen med denna SSD från MSI. Den rymmer 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 12400 MB respektive 11800 MB.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos SPATIUM M570 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 FROZR 2TB. Om du prisjämför SPATIUM M570 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 FROZR 2TB på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 3170.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör SPATIUM M570 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 FROZR 2TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | MSI SPATIUM M570 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 FROZR 2TB |
| Märke | MSI |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.144 W |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Bredd | 24.0 mm |
| Höjd | 71.7 mm |
| Djup | 94.8 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-02-06 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1600000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 12400 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen5 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 11800 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1400 TB |
| Cacheminne | 4000 MB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .