Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Western Digital rymmer 22 TB lagring. Den har en rotationshastighet på 7200 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Compliq
WESTERN DIGITAL 22TB HC570 291MB/s 7200rpm 512MB cache 32dB 9,3W Server SATA3 512e 3,5
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital DC HC570 0F48155 22TB är 10 266 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Om du behöver ersätta din gamla hårddisk kan den här modellen från Western Digital vara ett bra val. Med en lagringskapacitet på 22 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. Cacheminnet för den här modellen är 512 MB stort och gör att det går snabbare att skriva till hårddisken.
Den här hårddisken kan användas för att utöka eller uppgradera din befintliga lagringskapacitet. Den rymmer 22 TB och rotationshastighet ligger på 7200 rpm.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Western Digital DC HC570 0F48155 22TB. Det här är en av de allra mest populära hårddiskarna på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 10266.25 kr.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Western Digital DC HC570 0F48155 22TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital DC HC570 0F48155 22TB |
| Märke | Western Digital |
Specifikationer | |
| Storlek | 22000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 2500000 tim |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Strömförsörjning | |
|---|---|
| Effektförbrukning (skriv) | 9.3 W |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 670.0 g |
| Bredd | 101.6 mm |
| Höjd | 26.1 mm |
| Djup | 147.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .