Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 2 TB lagring är den här HDD-disken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Seagate FireCuda Spider-Man STKL2000417 USB 3.2 2TB är 1 625 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Behöver du uppgradera lagringen i bärbara datorn så kan du kolla på denna interna hårddisk. Modellens kapacitet ligger på 2 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill. Den här hårddisken har formfaktorn 2.5" och baseras på skivornas storlek.
Den här HDD-disken kan användas för att utöka eller uppgradera din befintliga lagringskapacitet. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 2 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Som du förstår så är Seagate FireCuda Spider-Man STKL2000417 USB 3.2 2TB en hårddisk med många praktiska egenskaper. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 1625.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Seagate FireCuda Spider-Man STKL2000417 USB 3.2 2TB |
| Märke | Seagate |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 167.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 122.5 mm |
| Djup | 14.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .