Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 1 TB. M.2 är formfaktorn på SSD:n.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på OWC Aura P13 Pro OWCS3DN3P3T10 1TB är 1 284 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om du behöver ersätta din gamla SSD kan den här modellen från OWC vara ett bra val. Den här modellen är utrustad med SSD (Solid State Drive) för bästa möjliga prestanda. Modellens läs- och skrivhastighet ligger på 2700 MB respektive 1000 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken.
OWC har här en SSD-enhet som kan vara bra om du vill utöka lagringen. Skillnaden mellan SSD och HDD är att SSD är snabbare men kostar dock mer per gigabyte. Du kan lagra material på upp till 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 2700 MB respektive 1000 MB.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med OWC Aura P13 Pro OWCS3DN3P3T10 1TB. Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1284.40 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör OWC Aura P13 Pro OWCS3DN3P3T10 1TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | OWC Aura P13 Pro OWCS3DN3P3T10 1TB |
| Märke | OWC |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2242 |
Mått | |
| Vikt | 7.0 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 3.0 mm |
| Djup | 42.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-08 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Flashminne | 3D TLC |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 2700 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 1000 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .