Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här SSD-enheten rymmer 128 GB och är snabbare än en HDD-disk. Med den här behöver du inte oroa dig för förlust av data.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på iStorage diskAshur Pro 2 Level3 SSD 256-bit 128GB är 2 326 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 294 MB respektive 319 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Hårddisken rymmer 128 GB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
SSD har en låg strömförbrukning, vilket leder till en lägre värmeutveckling. Denna SSD från iStorage kanske är det du är ute efter. Du kan lagra material på upp till 128 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 294 MB respektive 319 MB.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om iStorage diskAshur Pro 2 Level3 SSD 256-bit 128GB. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 2326.17 kr.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör iStorage diskAshur Pro 2 Level3 SSD 256-bit 128GB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | iStorage diskAshur Pro 2 Level3 SSD 256-bit 128GB |
| Märke | iStorage |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 180.0 g |
| Bredd | 124.0 mm |
| Höjd | 20.0 mm |
| Djup | 84.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-19 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 128 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 294 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 319 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .