Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en SSD-enhet med lagringskapacitet på 1 TB. 2.5" är formfaktorn på SSD:n.
Prova flexibla betalningar med
Compliq
SUREFIRE GX3 Gaming SSD 1TB
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Verbatim Surefire GX3 Gaming 2.5 "SSD 1TB är 915 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din bärbara dator kanske modellen från Verbatim är en bra ersättare. Formfaktorn för den här SSD:n är 2.5" och beskriver den fysiska storleken på hårddisken. Detta är en SSD-enhet och är därför både snabbare och mer energieffektiv än den vanliga hårddisken.
SSD är en förkortning för Solid State Drive och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Byt ut din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD från Verbatim. Lagringskapaciteten ligger på 1 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Verbatim Surefire GX3 Gaming 2.5 "SSD 1TB. För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 915.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Verbatim Surefire GX3 Gaming 2.5 "SSD 1TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Verbatim Surefire GX3 Gaming 2.5 "SSD 1TB |
| Märke | Verbatim |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 104.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 125.0 mm |
| Djup | 17.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-12-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 450 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 430 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .