Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Intenso Premium SSD 250GB är av typen SSD och har plats för 250 GB lagring. Den här modellen har formfaktor M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Intenso SSD Premium 3835440 250GB är 781 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din laptop kanske modellen från Intenso är en bra ersättare. Med en lagringskapacitet på 250 GB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. 2100 MB respektive 1100 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Uppgradera din befintliga lagring till denna SSD och du får en strömsnålare och tystare hårddisk än t.ex. en HDD-disk. Du kan lagra material på upp till 250 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 2100 MB respektive 1100 MB.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Intenso Premium SSD 250GB. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 781.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Intenso SSD Premium 3835440 250GB |
| Märke | Intenso |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 6.0 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 4.0 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-03-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 250 GB |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 2100 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 1100 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 150 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .