Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Western Digital rymmer 8 TB lagring. Modellens rotationshastighet är 5640 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Red Plus Nas WD80EFZZ 128MB 8TB är 2 362 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din laptop kanske modellen från Western Digital är ett bra alternativ. Den här modellen är en klassisk hårddisk som är uppbyggd av roterande magnetiska skivor. Hårddiskens cacheminne ligger på 128 MB. Ett större cacheminne, desto bättre.
Den här hårddisken kan användas för att utöka eller uppgradera din befintliga lagringskapacitet. Lagringskapaciteten ligger på 8 TB och rotationshastighet ligger på 5640 rpm.
Sammantaget är Western Digital Red Plus Nas WD80EFZZ 128MB 8TB en hårddisk med bra egenskaper. I kategorin hårddiskar är det här i dagsläget en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och för tillfället kostar Western Digital Red Plus Nas WD80EFZZ 128MB 8TB 2362.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Red Plus Nas WD80EFZZ 128MB 8TB |
| Märke | Western Digital |
Specifikationer | |
| Storlek | 8000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5640 rpm |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Överföringshastighet | 600.0 MB/s |
| Cacheminne | 128 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Strömförsörjning | |
|---|---|
| Effektförbrukning (skriv) | 6.2 W |
| Effektförbrukning (läs) | 6.2 W |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.4 W |
Mått | |
| Vikt | 750.0 g |
| Bredd | 101.6 mm |
| Höjd | 26.1 mm |
| Djup | 147.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-03-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .