Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 960 GB. 2.5" är formfaktorn på SSD:n.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Emtec X150 Power Plus SSD 960GB är 1 790 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. 520 MB respektive 500 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Detta är en SSD-enhet och är därför både snabbare och mer energieffektiv än den vanliga hårddisken.
Med denna nya SSD från Emtec i din dator så får du en betydligt snabbare uppstart av datorn eller dina program. Lagringskapaciteten ligger på 960 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 520 MB respektive 500 MB.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Emtec X150 Power Plus SSD 960GB. För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1790.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Emtec X150 Power Plus SSD 960GB |
| Märke | Emtec |
Mått | |
| Bredd | 69.9 mm |
| Höjd | 7.0 mm |
| Djup | 100.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-09 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 960 GB |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 2000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 520 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 500 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .