Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 2 TB lagring är den här hårddisken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellens rotationshastighet är 5400 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Seagate SkyHawk Surveillance ST2000LV000 128 MB 2TB är 1 553 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags att uppgradera lagringen i stationära datorn så kan du kolla på denna interna hårddisk. Den här modellen är en klassisk hårddisk som är uppbyggd av roterande magnetiska skivor. Cacheminnet för den här modellen ligger på 128 MB.
Den här HDD-disken ger dig garanterat mest gigabyte per krona och är perfekt för dig som har mycket filer, program eller spel. Du kan lagra material på upp till 2 TB och rotationshastighet ligger på 5400 rpm.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Seagate SkyHawk Surveillance ST2000LV000 128 MB 2TB. Det här är en topprankad hårddisk sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och har för närvarande ett lägsta pris på 1552.50 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Seagate SkyHawk Surveillance ST2000LV000 128 MB 2TB |
| Märke | Seagate |
Mått | |
| Vikt | 90.0 g |
| Bredd | 100.4 mm |
| Höjd | 7.0 mm |
| Djup | 70.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5400 rpm |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 128 MB |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .