Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 500 GB. Den här modellen har formfaktor M.2.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Red SN700 NVMe M.2 2280 500GB är 2 758 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Behöver du uppgradera lagringen i stationära datorn så kan du kolla på denna interna SSD. Med en lagringskapacitet på 500 GB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. 3430 MB respektive 2600 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Solid State Drive förkortas SSD och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Ersätt din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD från Western Digital. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 500 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 3430 MB respektive 2600 MB.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Western Digital Red SN700 NVMe M.2 2280 500GB. Det här är en topprankad SSD sett till popularitet på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 2758.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Western Digital Red SN700 NVMe M.2 2280 500GB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Red SN700 NVMe M.2 2280 500GB |
| Märke | Western Digital |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 7.5 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 2.4 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 500 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 420000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 380000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1750000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 3430 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 2600 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1000 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .