Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Western Digital SN350 NVMe M.2 SSD 1TB är av typen SSD och har plats för 1 TB lagring. Den här modellen har formfaktor M.2.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital SN350 NVMe M.2 SSD 1TB är 4 427 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Western Digital är ett alternativ. Den här modellen är utrustad med SSD (Solid State Drive) för bästa möjliga prestanda. 3200 MB respektive 2500 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Western Digital har här en SSD tillverkad för att monteras internt. Skillnaden mellan SSD och HDD är att SSD är snabbare men kostar dock mer per gigabyte. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 3200 MB respektive 2500 MB.
Sammantaget är Western Digital SN350 NVMe M.2 SSD 1TB en modell med bra egenskaper. Det här är en av de allra mest populära SSD-diskarna på PriceRunner för tillfället och har för närvarande ett lägsta pris på 4427.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Western Digital SN350 NVMe M.2 SSD 1TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital SN350 NVMe M.2 SSD 1TB |
| Märke | Western Digital |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Strömförsörjning | |
| Effektförbrukning (skriv) | 5.0 W |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 7.5 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 23.8 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-09-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Flashminne | QLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 400000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 300000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 3200 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 2500 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 100 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .