Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Adata rymmer 2 TB lagring. Den här modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Adata HD720 2TB USB 3.0 är 1 457 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Den här interna hårddisken från Adata kan kanske ersätta din gamla hårddisk. I den här modellen får du en HDD-disk som är uppbyggd med magnetiska skivor och som länge har varit det bästa lagringsmediet för mycket data. Den här hårddisken har formfaktorn 2.5" och baseras på skivornas storlek.
För dig som prioriterar större lagringsutrymme passar den här HDD-disken kanske bra. Den är gjord för att monteras internt. Lagringskapaciteten ligger på 2 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Adata HD720 2TB USB 3.0. Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1457.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Den har ett högt snittbetyg på 4.3 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Adata HD720 2TB USB 3.0 |
| Märke | Adata |
Mått | |
| Vikt | 223.0 g |
| Bredd | 129.4 mm |
| Höjd | 20.2 mm |
| Djup | 97.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-10-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .