Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en mekanisk HDD-disk med plats för 1 TB. 2.5" är formfaktorn på hårddisken.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Adata HD720 1TB USB 3.0 är 1 222 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Om du behöver ersätta din gamla hårddisk kan den här modellen från Adata vara ett bra val. Modellens kapacitet ligger på 1 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill. Formfaktorn för den här hårddisken är 2.5" och beskriver den fysiska storleken på hårddisken.
Har du mycket bilder, spel eller filmer på datorn så behöver du mycket utrymme. Den här HDD-disken ger dig väldigt mycket gigabyte per krona. Du kan lagra material på upp till 1 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Adata HD720 1TB USB 3.0. Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 999.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Den har ett bra snittbetyg på 4.3 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Adata HD720 1TB USB 3.0 |
| Märke | Adata |
Mått | |
| Vikt | 223.0 g |
| Bredd | 97.9 mm |
| Höjd | 20.2 mm |
| Djup | 129.7 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-09-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .