Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 3 TB lagring är den här HDD-disken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellen har formfaktor 3.5".
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Western Digital AV-GP WD30EURX 3TB är 1 964 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Vill du utöka den interna lagringen i din laptop kanske modellen från Western Digital är ett bra alternativ. Cacheminnet för den här modellen ligger på 64 MB. Den här modellen är en klassisk hårddisk som är uppbyggd av roterande magnetiska skivor.
För dig som prioriterar större lagringsutrymme passar den här HDD-disken kanske bra. Den är gjord för att monteras internt. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 3 TB och cacheminnet har en storlk på 64MB. Istället för att skriva direkt till disk så lagras det tillfälligt i cacheminnet, vilket gör att hårddisken kan processa annan data och blir snabbare.
Som du förstår så är Western Digital AV-GP WD30EURX 3TB en hårddisk med många praktiska specifikationer. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 1964.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital AV-GP WD30EURX 3TB |
| Märke | Western Digital |
Mått | |
| Vikt | 73.0 g |
| Bredd | 101.6 mm |
| Höjd | 26.1 mm |
| Djup | 147.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2013-09-06 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 3000 GB |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 64 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .