Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från Crescent kommer den här modellen. Den saknar stötdämpning men har en växel. Crescent-cykeln bromsas med fotbroms, vilken är en väldigt lättanvänd typ av broms.
Prova flexibla betalningar med
Cykelimperiet
Crescent Munin, Junior 420 - 2025 - Grön
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Crescent Munin 16" 2023 Green är 3 795 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Crescent Munin 16'' 0vxl 2022 är en cykel från Crescent. Cykeln har en växel. Den styva aluminiumramen ger en bra reaktionssnabbhet men kan upplevas stum och obekväm på långa distanser.
Den här barncykeln från Crescent är en perfekt liten cykel för ungarna att spendera sommaren på. Cyklar du mycket på asfalt så är det sällan som det behövs någon dämpning på din cykel och den här modellen kommer just utan dämpning. Vill du slippa serva din broms med jämna mellanrum och föredrar att bromsa med foten? Denna modell har fotbroms vilket innebär ett väldigt litet servicebehov som gör din broms underhållsfri.
Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 3795.00 kr.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Crescent Munin 16" 2023 Green |
| Märke | Crescent |
| Typ | Barncyklar |
Storlek | |
| Hjulstorlek | 16" |
Mått | |
| Vikt | 9.9 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Användningsområde | Landsvägscykling |
| Målgrupp | Junior |
| Rammaterial | Aluminium |
| Utrustning | Kedjeskydd |
| Lanseringsår | 2023 |
| Antal växlar | 1 |
| Färg | Grön |
| Tillverkarfärg | Green |
| Bromstyp | Fälgbroms, Fotbroms |
| Dämpning | Framdämpad |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .