Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
En snygg klocka från Daniel Wellington som i första hand är designad för kvinnor. Urverket i klockan drivs av batterier, som är lätta att byta ut. Visarna är av den traditionella,
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Daniel Wellington Iconic Link (DW00100207) är 1 449 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
En klocka för damer från stilsäkra Daniel Wellington som är batteridriven. Ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Klockans visare är av det gamla hederliga analoga slaget. Armbandet är gjort av rostfritt stål och är silverfärgat. Tål vatten upp till 3 ATM, vilket inte ska misstas för 30 meters djup som många gör. Klockan tål lättare regn och lite stänk men inte mycket mer än så.
En tumregel när det kommer till storlek på klockor är att de helst inte ska gå utanför handleden, därför kan det vara bra att mäta sin egen handled innan man bestämmer sig. Just den här modellen har en urtavla med diameter på 28 mm, vilket får räknas som en lite mindre klocka och passar för dig som är ute efter något av det nättare slaget.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Iconic Link (DW00100207). Det här är ett topprankat armbansur sett till popularitet på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 1449.00 kr. Om vi jämför priset för den här produkten mot resten av kategorin så ligger det under genomsittet, vilket gör Iconic Link (DW00100207) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Daniel Wellington Iconic Link (DW00100207) |
| Märke | Daniel Wellington |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 28.0 mm |
| Tjocklek | 8.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-12-24 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Serie | Daniel Wellington Iconic Link |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Vit |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Silver |
| Boettfärg | Silver |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .