Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Guess presenterar här en klocka som har ett silverfärgat armband. Klockan visar dig bland annat dagens datum. Om du gillar klassisk design så är det passande att den har analoga vi
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Guess Porter (W1310G1) är 1 159 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
En klocka för herrar från Guess som är batteridriven, så ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Utöver tiden så håller den här klockan även koll på datum, via en specifik visare. Det silverfärgade armbandet är gjort av rostfritt stål. Den 44 mm breda urtavlan är svart och har analoga visare samt en 11 mm tjock boett av rostfritt stål.
Armband i rostfritt stål är alltid ett säkert kort som går hem både på en fin middag, fest eller till vardags. Rostfritt stål har den mycket tacksamma egenskapen att det inte korroderar eller tar ytlig skada när det varit i kontakt med fukt eller väta. Därför har det blivit ett av de allra mest populära materialen för klocktillverkare och entusiaster.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Porter (W1310G1). Du kan prisjämföra den här modellen här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1159.00 kr. Om vi jämför priset för den här produkten mot resten av kategorin så ligger det under genomsittet, vilket gör Porter (W1310G1) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Guess Porter (W1310G1) |
| Märke | Guess |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 44.0 mm |
| Tjocklek | 11.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Grå, Svart |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m), 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror), Romerska |
| Armbandsfärg | Silver |
| Boettfärg | Silver, Grå |
| Funktioner | Datumvisare, Tachymeter, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .