Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en musikspelare som kommer med inbyggda högtalare. Du kan spela upp flera olika radiotyper, bland annat AM och FM. Anslutningar som passar till den här modellen är en 3.5
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Denver MCR-50MK3 är 1 590 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Mobil- och tv-högtalare i all ära, men för dig som har lite högre krav på ljudet bör du definitivt investera i en bra högtalare. Det här stationära ljudsystemet passar i de allra flesta hemmen.
För dig som inte gärna vill ha högtalare utspridda i hela rummet kan den här modellen vara ett bra val. Den består nämligen endast av en enda enhet, där både spelaren och högtalarna är inbyggda. Du kan också ansluta USB-enheter till detta system, tack vare den inbyggda USB-porten.
Den har hög genomsnittlig rating på 4.42/ 5, vilket gör den till ett väldigt prisvärt köp. Just nu är det lägsta priset på den här modellen 1590.00 kronor, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den bästa dealen för dig.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Denver MCR-50MK3 |
| Märke | Denver |
Typ | |
| Midi/Mini/Micro | Midi |
| Typ av system | Separerade högtalare |
Specifikationer | |
| Färg | Brun |
Funktioner | |
| Skivspelare | Ja |
| CD-växlare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Funktioner | Kassettbandspelare singel, Display |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack, RCA (Phono) |
| Utgångar | 3.5 mm Jack |
Watt | |
|---|---|
| Total uteffekt RMS | 5.0 W |
Ljud | |
| Skivformat som stöds | LP-skivor 45 rpm, CD, LP-skivor 78 rpm |
| Radiotyp | FM, AM |
| Manuella ljudinställningar | Volym |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3 |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 22.0 cm |
| Djup | 35.0 cm |
| Bredd | 51.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-06-01 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .