Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en musikspelare som kommer med inbyggda högtalare. Produkten stödjer radio av typen FM. Till den här enheten kan du koppla in hörlurar med 3.5 mm-ingång.
Prova flexibla betalningar med
Kungs TV
Roadstar HIF-8892EBT
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Roadstar HIF-8892EBT är 2 890 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Livet är ju alldeles för kort för dåligt ljud! Detta ljudsystem är lika perfekt för att spela dina favoritlåtar när du är ensam hemma och vill njuta av din ensamtid, som när du har gäster över. Aldrig mer kommer du behöva liva upp festen genom att spela låtar med dåligt ljud.
För dig som inte gärna vill ha högtalare utspridda i hela rummet kan den här modellen vara ett bra val. Den består nämligen endast av en enda enhet, där både spelaren och högtalarna är inbyggda. Du kan också ansluta USB-enheter till detta system, tack vare den inbyggda USB-porten.
Du kan prisjämföra den här modellen här på PriceRunner, just nu har den ett lägsta pris på 2890.00 kronor. Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här modellen till en högkvalitativ produkt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roadstar HIF-8892EBT |
| Märke | Roadstar |
Typ | |
| Midi/Mini/Micro | Micro |
| Typ av system | Separerade högtalare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Brun |
Funktioner | |
| Skivspelare | Ja |
| CD-växlare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Funktioner | Fjärrkontroll, Kassettbandspelare singel, Display |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
| Utgångar | Högtalarkontakter, 3.5 mm Jack |
Watt | |
|---|---|
| Total uteffekt RMS | 64.0 W |
Ljud | |
| Skivformat som stöds | CD-RW, CD, CD-R |
| Radiotyp | FM, RDS |
| Manuella ljudinställningar | Volym |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Vikt | 3.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-09-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .