Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är ett system med allt-i-ett. Produkten har inbyggt stöd för radiotypen FM. Koppla enkelt ihop enheten med din mobil eller surfplatta via Bluetooth.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Victrola VTA-270B är 2 271 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Mobil- och tv-högtalare i all ära, men för dig som har lite högre krav på ljudet bör du definitivt investera i en bra högtalare. Det här stationära ljudsystemet passar i de allra flesta hemmen.
Du kan trådlöst ansluta det här ljudsystemet till Bluetooth. Det här systemet har en Hörlurar 3.5mm-anslutning.
Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här modellen till en premiumprodukt. I kategorin ljudsystem är det här för tillfället en av de mest populära modellerna på PriceRunner, och just nu finns det att köpa från 2270.84 kronor.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Victrola VTA-270B |
| Märke | Victrola |
Typ | |
| Typ av system | Allt-i-ett |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Beige, Brun |
Funktioner | |
| Skivspelare | Ja |
| CD-växlare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Funktioner | Kassettbandspelare singel |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Utgångar | RCA (Line) |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
Ljud | |
| Skivformat som stöds | LP-skivor 45 rpm, CD, LP-skivor 78 rpm, LP-skivor 33 rpm |
| Radiotyp | FM |
| Manuella ljudinställningar | Volym |
Mått | |
| Vikt | 8.25 kg |
| Höjd | 22.1 cm |
| Djup | 38.1 cm |
| Bredd | 48.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .